PL PL  18:10, 1-02-2015, Gdańsk

GoodGame
Girls Coalition Chilli Fun Girls po Pierogu
4642
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 10:7   10:12   16:8  10:15   --:-- 0:5435
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Girls Coalition
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Magdalena Chodnikiewicz   Pierwsza Piątka127:570/20%0/20%1/250%+1121-2
1Paula LagodaDNP
5Dorota Gajda   Pierwsza Piątka631:353/475%+126410231115
6Liliana Pokojska   Pierwsza Piątka   (kpt.)830:003/933%0/40%2/450%+522452433
7Anna Stefanowicz217:021/616%-45496
9Weronika Wyszyńska   Pierwsza Piątka1234:286/875%0/10%+7314322316
12Agata ZuchniewiczDNP
13Agnieszka Rejchinbach   Pierwsza Piątka1028:475/1241%0/50%-54812321212
17Ola Jankowska730:112/366%0/60%3/650%+4213222
suma46200:0020/4445%0/170%6/1346%2220429131221152
trener: Brak Trenerazespołowe:  30trenera: 

Chilli Fun Girls po Pierogu
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
5Katarzyna Kośka   Pierwsza Piątka020:000/10%-15521136
6Jessica KorpysDNP
7Aleksandra Majewska   Pierwsza Piątka920:003/650%0/20%3/560%-12135
8Anna SulkowskaDNP
9Sylwia JagielskaDNP
10Marta Jerzykiewicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)832:333/3100%2/2100%-3281022418
11Marta Kantorska031:220/10%0/10%-4322-1
15Ewa Matuszewska   Pierwsza Piątka1033:362/1118%2/540%0/20%-832522342
16Marta Wieloch   Pierwsza Piątka1128:004/666%1/250%-12129
23Joanna Jankowska434:292/450%0/40%-212322332
55Agnieszka KoprowskaDNP
suma42200:0014/3145%3/1520%5/955%8182610101401441
trener: Karolina Demczukzespołowe:  10trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki