PL PL  16:10, 1-03-2015, Gdynia

GoodGame
UKS CHYLONIA Latające Słonie
4034
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 12:4   11:9   12:12  5:9   --:-- 0:5423
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

UKS CHYLONIA
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Emilian Świtarski723:532/540%1/333%+9111242
4Jarek Fornalski   Pierwsza Piątka232:071/616%+811121-3
5Maciej Skowroński   Pierwsza Piątka   (kpt.)731:172/633%0/40%3/475%+613411123
6Mateusz Kierznikiewicz413:360/10%1/333%1/250%-1111151
7Michal SzarmachDNP
8Michał Wojna   Pierwsza Piątka020:350/20%-811-1
9Paweł Bieńkowski615:162/450%-61114
11Andrzej Reinke   Pierwsza Piątka629:423/650%+16639331317
12Dawid Hewelt   Pierwsza Piątka833:342/450%1/250%1/520%+6257322211
13Andrzej PieperDNP
14Konrad NazarczukDNP
99Maksymilian KepnerDNP
suma40200:0010/3033%5/1631%5/1145%91423871031934
trener: Trenera Brakzespołowe:  32trenera: 

Latające Słonie
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
6Karol Baniewicz   Pierwsza Piątka1434:485/1241%1/1100%1/616%-36410121112
8Grzegorz Mendrzycki   Pierwsza Piątka640:001/520%0/10%4/1233%-633452-5
9Bartosz Tkaczyk   Pierwsza Piątka011:250/10%-1011122-1
11Michał Kowalski   Pierwsza Piątka337:511/714%-8167113124
14Michał Szymerowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)423:142/450%-153141225
15Oskar Prus125:410/30%0/10%1/250%+522134-4
81Paweł Trojanowski627:013/560%+74481316
suma34200:0011/3036%2/1020%6/2030%171835861721327
trener: Trenera Brakzespołowe:  51trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki