PL PL  20:00, 1-04-2014, Sopot

GoodGame
Morpho DREWNO
6084
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 14:21   17:22   10:19  19:22   --:-- 0:4734
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Morpho
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
00Łukasz Zawistowski015:020/10%0/10%-811211
2Maciej LandmesserDNP
3Bartosz DzierzynskiDNP
5Maciej Kozieł   Pierwsza Piątka   (kpt.)1440:007/1163%0/10%-2422422413
6Tomasz Maleńczuk   Pierwsza Piątka1733:513/837%3/650%2/540%-2121012313419
7Kamil Warnke   Pierwsza Piątka935:194/666%0/10%1/250%-18442318
8Kamil Pożarycki   Pierwsza Piątka1535:485/1050%1/520%2/2100%-25113331111
12Tomasz Ronkowski   Pierwsza Piątka540:001/1100%1/425%-24156725312
25Kamil KruszynskiDNP
43Robert RejmerDNP
99Adam PszczolaDNP
suma60200:0020/3754%5/1827%5/955%62329188181964
trener: Brak Trenerazespołowe:  30trenera: 

DREWNO
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Łukasz Wieczorkowski   Pierwsza Piątka1635:046/1250%4/580%+21325221118
4Lukasz SadowskiDNP
8Pawel SwierkDNP
9Jakub Załucki   Pierwsza Piątka3534:268/1553%6/1060%1/1100%+2228102221137
10Jakub Łętowski1436:557/1258%0/20%0/10%+2435874117
11Paweł Formella   Pierwsza Piątka432:081/333%0/10%2/366%+17123336
12Szymon Falski   Pierwsza Piątka   (kpt.)532:551/250%1/616%+191123115
20Paweł Perkowski   Pierwsza Piątka1028:325/5100%0/40%+172572121115
22Michal KalinskiDNP
41Michal LipskiDNP
suma84200:0028/4957%7/2330%7/1070%122335121393798
trener: Brak Trenerazespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.264) - 01.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki