PL PL  17:00, 1-06-2014, GDYNIA

GoodGame
R.E.D Chilli Girls po Pierogu
3841
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 13:7   4:4   15:21  6:9   --:-- 0:5845
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

R.E.D
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
3Karolina Błaszak-lasota   Pierwsza Piątka005:4901132-2
7Agnieszka Dalecka   Pierwsza Piątka727:003/560%0/30%1/250%-412321235
8Marta Serafin   Pierwsza Piątka219:281/250%0/10%0223-1
9Justyna Jaśkiewicz   Pierwsza Piątka1322:486/966%1/250%+131423412
11Katarzyna Roskosz   Pierwsza Piątka021:37+41672346
12Monika Beyer010:000/10%01-1
14Małgorzata Łaszewska222:421/333%0/10%-7235317
15Marzena Marchewka827:484/580%-2441418
25Małgorzata Talaga012:530/30%-411112-2
26Lucyna Szmaglik   (kpt.)629:551/333%0/30%4/4100%-31341313
suma38200:0016/3151%0/70%6/966%82331852201935
trener: Jaśkiewicz Pawełzespołowe:  30trenera: 

Chilli Girls po Pierogu
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
3Agnieszka Koprowska1020:003/3100%4/4100%+92211112
4Agata Orłowska005:23-21-1
7Jessica Koprys219:281/1100%0/10%0/10%+2222212
9Sylwia Jagielska005:410/20%0-2
13Karolina Demczuk014:140/10%-11-2
15Ewa Matuszewska   Pierwsza Piątka   (kpt.)738:412/2100%1/333%+34441312
16Marta Wieloch   Pierwsza Piątka733:063/1030%0/10%1/1100%+31123133
18Marta Jerzykiewicz   Pierwsza Piątka1335:185/862%0/10%3/560%+522423210
25Katarzyna Kośka   Pierwsza Piątka224:420/30%0/20%2/633%-52351120
44Anna Sułkowska   Pierwsza Piątka003:270/10%+11-1
suma41200:0014/2850%1/911%10/1952%514191131001333
trener: Trenera Brakzespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.268) - 26.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Sławomir Paszkiewicz (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki