PL PL  18:00, 1-12-2014, GDYNIA

GoodGame
OBROŃCY TYTUŁU Dżordanki Bracie
5058
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 10:18   8:16   14:14  18:10   --:-- 0:4835
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

OBROŃCY TYTUŁU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Zbigniew BanaszekDNP
2Jakub Kusina   Pierwsza Piątka737:163/1127%0/30%1/1100%-41123122
3Paweł Pastusiak023:450/20%0/10%-9111121-2
9Piotr OstromeckiDNP
14Michał Szymerowski223:411/425%+1178117
32Alan WoldanDNP
34Maciej Austen   Pierwsza Piątka2135:347/977%1/520%4/850%-11123412217
43Paweł Trojanowski   Pierwsza Piątka226:311/250%-724637
45Karol Gajdamowicz   (kpt.)DNP
55Grzegorz Mendrzycki   Pierwsza Piątka1427:095/683%1/333%1/425%+4134114410
99Wojciech Borowik   Pierwsza Piątka426:042/450%0/10%-1422144
suma50200:0019/3850%2/1315%6/1346%6202696901645
trener: - -zespołowe:  10trenera: 

Dżordanki Bracie
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Michał Kowalski   Pierwsza Piątka1230:002/366%2/728%2/366%03312219
1Karol SampDNP
4Pawel KowalskiDNP
5Bartek Wróblewski   Pierwsza Piątka725:322/2100%1/520%-133224
9Krzysztof Chwedyna   Pierwsza Piątka   (kpt.)1126:345/683%0/10%1/1100%-1134512317
11Jakub Szymczak   Pierwsza Piątka325:391/1100%1/250%+104592413
23Maciej Birn833:154/666%+1616767312
24Tomasz Wójcik323:261/616%-1111-1
34Marcin ChelkowskiDNP
73Norbert Wrzesiński   Pierwsza Piątka1435:343/560%2/728%2/450%+17123131311
99Stefan BirnDNP
suma58200:0017/2373%6/2623%6/1060%723301381401765
trener: Bb Xxzespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki