PL PL  21:00, 10-01-2014, GDYNIA

GoodGame
GUSTOWNE BRYCZESY Sportowe Pomorze Władysławowo
6763
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.(1)czas meczuwidzów
 22:17   18:12   10:13  10:18   7:3 0:5955
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

GUSTOWNE BRYCZESY
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
2Jakub DerkowskiDNP
3Maciej Komarowski   Pierwsza Piątka941:223/475%1/333%+63321212
7Nikodem Rachoń014:540/10%0/10%-6221122
8Maciej Austen   (kpt.)DNP
10Piotr Urbanski   Pierwsza Piątka2340:1410/1471%0/50%3/3100%+42463221224
15Karol Wilkusz   Pierwsza Piątka2641:114/580%5/683%3/560%0771228
19Jakub DanjumaDNP
25Mateusz Żołnierewicz   Pierwsza Piątka040:590/40%0/30%0/20%+42353113-1
78Michał Dziengo   Pierwsza Piątka936:202/366%1/616%2/633%+833230
suma67215:0019/3161%7/2429%8/1650%4222694621465
trener: Rafał Knapzespołowe:  50trenera: 

Sportowe Pomorze Władysławowo
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Robert Odwald   Pierwsza Piątka   (kpt.)1138:595/1435%1/250%025713157
4Mateusz Przyradzki408:452/366%-42351128
9Maciej Jaskułka   Pierwsza Piątka123:321/250%+4332124
12Lukasz ZimniewiczDNP
13Bartek Kobus   Pierwsza Piątka2543:008/1266%1/1010%6/785%-416721421
23Adam Centkowski225:111/425%0/10%+10246115
67Piotr Podbielski   Pierwsza Piątka843:004/1136%0/30%0/20%-445911126
69Marcin Wilk   Pierwsza Piątka1232:334/757%4/4100%-1442615
99Piotr KaczkowskiDNP
suma63215:0024/5147%1/147%12/1770%18254363621666
trener: Trenera Brakzespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.252) - 28.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki