PL PL  19:10, 10-01-2014, Gdynia

GoodGame
Harda Banda KOREST
5834
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 15:3   8:14   14:10  21:7   --:-- 0:4955
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Harda Banda
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Grzegorz Bussler   Pierwsza Piątka   (kpt.)532:391/520%1/425%+63311211
9Michał Drózd   Pierwsza Piątka1030:532/922%2/540%+2613415
19Jakub KusinaDNP
19Dhdhjdd Dkdkd023:08-220
22Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka2235:366/785%3/560%1/1100%+321910241234
30Alan Woldan   Pierwsza Piątka722:232/450%1/250%-1244129
55Karol Paczkowski   Pierwsza Piątka429:102/825%0/20%+4235223123
90Piotr Kramek726:112/2100%3/650%+3834723116
98Zbigniew BanaszekDNP
suma58200:0016/3743%7/1838%5/1435%82937111281970
trener: Trenera Brakzespołowe:  10trenera: 

KOREST
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Jakub Imani023:120/20%+201122130
3Marcin TymienieckiDNP
5Jakub Drewnik   Pierwsza Piątka826:133/742%2/450%-3025719
9Karol Boszke   Pierwsza Piątka   (kpt.)531:171/425%1/616%-141232262-2
10Mateusz GebskiDNP
11Rafał Zieliński   Pierwsza Piątka432:042/922%0/10%-2225721135
12Rafal GalikowskiDNP
44Paweł Poleszak   Pierwsza Piątka829:424/1330%0/20%+611112-2
45Marcin Siesicki924:054/850%1/1100%0257212
56Radek SwidzinskiDNP
99Bartosz Masiulaniec   Pierwsza Piątka033:270/20%-322131240
suma34200:0014/4332%1/911%3/742%111930841301422
trener: E Ezespołowe:  71trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.252) - 28.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Maciej Austen (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki