PL PL  18:10, 10-01-2014, Sopot

GoodGame
Morpho Wyindywidualizowany Pakiet
5051
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 7:11   15:20   14:3  14:17   --:-- 0:4955
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Morpho
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Witek Serafin   Pierwsza Piątka327:441/520%-311221232
2Maciej Landmesser   Pierwsza Piątka430:102/366%0/10%+54374712221
3Adrian GorkoDNP
4Bartosz Dzierżyński   Pierwsza Piątka1031:445/1729%0/20%-1343743110
5Kamil Kruszyński935:044/1040%0/10%1/250%+5448333312
8Maciej Kozieł   (kpt.)1023:295/1050%+55162419
11Mikolaj StasiakDNP
18Kamil Pożarycki   Pierwsza Piątka1028:311/128%2/922%2/2100%+31234-9
34Robert RejmerDNP
44Maciej Marcinkiewicz   Pierwsza Piątka423:182/540%-52111312217
suma50200:0019/5733%3/1816%3/475%21254615151441262
trener: Brak Trenerazespołowe:  40trenera: 

Wyindywidualizowany Pakiet
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Maciej BlokDNP
1Adam Spigarski   Pierwsza Piątka   (kpt.)017:300/10%0/10%-5110
6Krystian Mudlaff   Pierwsza Piątka1934:026/1154%2/728%1/250%+95813324123
16Michał Grzelak   Pierwsza Piątka528:172/825%0/10%1/1100%+313411331
19Fffffffffff Ffffffffff1223:104/850%+174421213
32Maciej Bohentin   Pierwsza Piątka633:351/425%1/250%1/250%-35512148
37Pawel DetlaffDNP
61Remigiusz Śliwicki   Pierwsza Piątka207:511/333%+3111
94Łukasz Dudek733:113/560%1/250%-923511517
96Zzzzzzzzz Fffffffffff022:240/30%0/20%-1322132-5
99Dariusz FormelaDNP
suma51200:0013/3537%7/2133%4/757%82634108182948
trener: Xxx Xxxzespołowe:  50trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.252) - 28.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki