PL PL  20:00, 10-03-2014, GDYNIA

GoodGame
GUSTOWNE BRYCZESY Sportowe Pomorze Władysławowo
7067
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 20:21   9:16   19:11  22:19   --:-- 0:5640
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

GUSTOWNE BRYCZESY
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
2Jakub Derkowski   Pierwsza Piątka1240:005/771%0/20%2/450%+344321114
8Maciej Austen   Pierwsza Piątka113:260/10%1/250%+333220
10Piotr Urbanski   (kpt.)3440:0014/2751%6/785%+34433230
15Karol Wilkusz   Pierwsza Piątka1233:305/771%0/30%2/366%-152232112
34Mateusz Żołnierewicz   Pierwsza Piątka536:301/333%1/812%+1312311152
58Tomasz Wojtalik   Pierwsza Piątka636:343/742%+5110111214
78Michal DziengoDNP
99Michal JurczykDNP
suma70200:0028/5154%1/147%11/1668%62127109411272
trener: Knap Rafałzespołowe:  20trenera: 

Sportowe Pomorze Władysławowo
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Robert Odwald   Pierwsza Piątka   (kpt.)726:063/1030%1/1100%-1328102557
4Mateusz Przyradzki013:540/20%+131453
8Bartłomiej Bichowski827:431/1100%2/366%0/20%-112311129
9Maciej Jaskułka   Pierwsza Piątka416:382/450%-131221
12Łukasz Zimniewicz   Pierwsza Piątka840:002/366%4/580%-3189211217
13Bartek Kobus   Pierwsza Piątka2740:006/966%4/1040%3/475%-34412320
23Adam CentkowskiDNP
67Piotr Podbielski   Pierwsza Piątka1335:394/666%1/616%2/2100%+1112332210
69Marcin WilkDNP
99Piotr KaczkowskiDNP
suma67200:0018/3551%7/1936%10/1471%62834841301667
trener: Brak Trenerazespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Szymon Konarski (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki