PL PL  21:10, 10-04-2015, Gdańsk

GoodGame
DREWNO UŻLIS NIERUCHOMOŚCI
5973
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 9:23   12:16   22:18  16:16   --:-- 0:5325
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

DREWNO
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Michał Kaliński   Pierwsza Piątka1237:214/1136%0/10%4/666%-133710131117
3Bartosz Dzierżyński937:063/560%1/333%0/40%-1212332312
10Maciej Kozieł   Pierwsza Piątka   (kpt.)040:000/50%0/20%-1423553329
15Paweł Perkowski2137:102/366%5/1050%2/450%-1633132322
19Jakub Łętowski829:094/580%0/10%-1322510
80Tomasz Melańczuk   Pierwsza Piątka919:143/650%1/250%-23328
suma59200:0016/3545%7/1936%6/1442%618241191311378
trener: Trenera Brakzespołowe:  40trenera: 

UŻLIS NIERUCHOMOŚCI
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
4Daniel SzlapkaDNP
5Marcin Krakowiak   Pierwsza Piątka1330:562/366%2/366%3/3100%+11223116
7Tomasz Użlis   Pierwsza Piątka1221:414/757%1/333%1/250%+8112321314
9Jaroslaw Drewa   (kpt.)DNP
10Janusz Konkel   Pierwsza Piątka731:332/366%0/10%3/475%+62461411
12Maciej Jatkowski   Pierwsza Piątka1833:219/1181%0/20%+181235321428
17Lukasz ZaborowskiDNP
96Kamil Żebrowski1130:114/757%1/425%0/10%+13358372324
97Daniel Syldatk   Pierwsza Piątka834:231/250%2/366%+1099422523
98Pawel SamujloDNP
99Krystian Sarnowski417:552/540%+42225
suma73200:0024/3863%6/1637%7/1070%72330181212322121
trener: Brak Trenerazespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2015 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.288) - 04.04.2015
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki