PL PL  15:50, 10-05-2015, Gdańsk

GoodGame
R.E.D UKS Siódemka Sopot
3348
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 8:15   4:14   13:10  8:9   --:-- 0:4921
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

R.E.D
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
5Magdalena Dzienisz323:221/333%0/10%1/250%-141122-2
7Agnieszka Dalecka   Pierwsza Piątka332:581/520%1/1100%-83473336
8Marta Serafin929:373/650%1/1100%0/40%-9551216
9Justyna Jaśkiewicz519:121/520%3/560%-911210
11Katarzyna Roskosz   Pierwsza Piątka725:250/30%2/633%1/250%-7235123
14Małgorzata Łaszewska   Pierwsza Piątka417:491/1100%2/2100%-9112124
26Lucyna Szmaglik   Pierwsza Piątka   (kpt.)024:450/20%-722421213
40Monika Kaźmierska   Pierwsza Piątka226:521/520%-12145113
suma33200:008/3026%3/837%8/1650%9213063151923
trener: Trenera Brakzespołowe:  20trenera: 

UKS Siódemka Sopot
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
4Agnieszka Ostrowska   Pierwsza Piątka   (kpt.)1235:496/966%0/30%+811623412
5Marianna Duszkiewicz   Pierwsza Piątka2040:007/1450%1/616%3/475%+15437143116
7Monika Wróbel006:040/10%+1-1
9Monika PomajdaDNP
10Magdalena Koska   Pierwsza Piątka232:381/333%0/30%+15112322
11Zuzanna Krasowska   Pierwsza Piątka232:251/425%0/10%+1423532137
13Agnieszka Wietek422:481/333%2/2100%+92810121116
14Paulina Mackiewicz   Pierwsza Piątka830:164/1040%+131231127
suma48200:0020/4445%1/137%5/683%1018281214711359
trener: Karolina Janygazespołowe:  41trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2015 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.288) - 04.04.2015
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki