PL PL  15:00, 11-01-2014, GDYNIA

GoodGame
INTERPLASTIC STACEWICZ TEAM
5945
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 14:8   10:7   16:12  19:18   --:-- 0:5134
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

INTERPLASTIC
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Jan Żółtowski   Pierwsza Piątka614:233/3100%-411118
3Mateusz Domaradzki   Pierwsza Piątka   (kpt.)128:070/10%1/616%+2012320
13Maciej Wiśniewski   Pierwsza Piątka1840:004/850%3/742%1/250%+1427932319
15Rachwał Jacek737:303/837%1/250%-2444348
23Maciej WronaDNP
30Patryk Spanily   Pierwsza Piątka1240:003/650%2/366%0/40%+14661131210
31Tomasz SzarszewskiDNP
32Daniel WolakiewiczDNP
65Kamil Jabłoński   Pierwsza Piątka1540:005/1050%1/1100%2/633%+1423533413
suma59200:0018/3650%6/1154%5/2025%52328129131658
trener: Trenera Brakzespołowe:  20trenera: 

STACEWICZ TEAM
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Krzysztof Kalinowski015:590/10%-20111152
4Paweł Pyż   Pierwsza Piątka   (kpt.)828:004/944%-61343129
8Dariusz Tychmanowicz   Pierwsza Piątka437:222/366%0/60%-2499141410
11Aleksander Kamiński424:072/450%+221122413
12Pawel Pszczola   Pierwsza PiątkaDNP
14Bartłomiej Kornath1623:497/1070%2/2100%+20213112516
20Jakub Bąk   Pierwsza Piątka737:082/1118%1/714%-144483-3
40Adam Pszczoła   Pierwsza Piątka633:351/333%4/4100%-20661328
80Krzysztof TomczakDNP
suma45200:0018/4045%1/147%6/6100%82432981401945
trener: Trenera Brakzespołowe:  41trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Ola Jankowska (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki