PL PL  20:00, 11-03-2014, Sierakowice

GoodGame
BAT Sierakowice LOS AMIGOS
6166
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 17:15   11:10   17:14  16:27   --:-- 0:5055
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

BAT Sierakowice
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Mateusz LisDNP
4Piotr Złoch   Pierwsza Piątka012:510/30%-11246113
5Waldemar MakuratDNP
6Robert PrusinskiDNP
10Łukasz Nieleszczuk   Pierwsza Piątka2440:006/1154%2/825%6/875%-5112615315
11Dariusz Kolka   (kpt.)DNP
12Karol Meronk   Pierwsza Piątka1132:274/1330%1/250%-1128101113415
15Rafał Wenta1440:005/771%1/1100%1/250%-522425212
16Wojciech Sułek   Pierwsza Piątka534:421/250%1/1100%+1716723310
17Rafał Makurat   Pierwsza Piątka740:002/366%1/616%-5268512413
18Andrzej CymermanDNP
19Bartosz ReglinskiDNP
suma61200:0018/3946%6/1833%7/1070%1027371551731668
trener: Dariusz Kolkazespołowe:  30trenera: 

LOS AMIGOS
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
00Artur Czernecki008:140/20%-712-1
2Karol Wilkusz1622:153/3100%2/540%4/4100%+21123111118
3Michal JurczykDNP
4Andreas Dytel014:170/30%-25111-2
5Adam Worzała   Pierwsza Piątka220:351/812%0/10%+151123111
10Robert Kolka   Pierwsza Piątka628:313/837%0/30%+527922110
11Artur Gussmann519:462/540%1/1100%+15552118
13Tomek Grabiński   Pierwsza Piątka420:392/366%0/10%-921322128
15Artur Witen   Pierwsza Piątka   (kpt.)1123:073/650%5/862%-191342318
17Olek Lebiedziński   Pierwsza Piątka1219:355/862%2/366%-15246122315
34Mateusz Żołnierewicz1023:013/560%0/60%4/4100%+191121217
suma66200:0022/4647%2/219%16/2080%1619351510921172
trener: Brak Trenerazespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Angelika Kochner (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki