PL PL  19:00, 11-03-2014, Gdynia

GoodGame
Geoban Rope Team
3862
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 7:23   12:11   15:16  4:12   --:-- 0:4955
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Geoban
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Damian Leman   Pierwsza Piątka1434:287/1450%0/10%0/10%-22123211110
6Szczepan Suchoparski003:48+1611
7Jakub Sieroń   Pierwsza Piątka1137:311/250%3/837%-28246331027
9Tomasz Oktaba   Pierwsza Piątka   (kpt.)731:233/742%1/250%-186611159
10Marcin Wiśniewski   Pierwsza Piątka029:350/30%0/10%-18661114
12Grzegorz JanikDNP
15Piotrek Szopa215:121/333%0/20%+285511114
22Jakub Radomski   Pierwsza Piątka423:502/728%0/20%-1412361-6
34Łukasz Holz024:130/30%+8112133121
suma38200:0014/3935%3/1421%1/333%526311092221330
trener: Brak Trenerazespołowe:  60trenera: 

Rope Team
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Piotr Miętki   Pierwsza Piątka1434:465/1241%0/40%4/666%+181141-1
4Marek KowalczykDNP
10Kajetan Jabłoński434:182/1020%0/20%+1624622123
13Jakub Bańkowski   Pierwsza Piątka1336:462/366%3/1030%+2434714320
21Adam Nadziak   Pierwsza Piątka   (kpt.)334:540/50%1/250%+643752239
23Jasiu Rosochowicz   Pierwsza Piątka919:372/366%1/520%2/2100%+83142228
27Przemysław Wójcik   Pierwsza Piątka1939:396/1154%2/540%1/1100%+24616223631240
38Kllslsl LslsllDNP
suma62200:0017/4438%7/2825%7/977%18284614151241079
trener: Trenera Brakzespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Angelika Kochner (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki