PL PL  19:00, 11-04-2014, Władysławowo

GoodGame
Sportowe Pomorze Władysławowo Harda Banda
5548
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 12:16   14:9   21:7  8:16   --:-- 0:5445
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Ola Jankowska        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Sportowe Pomorze Władysławowo
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
4Mateusz Przyradzki212:521/333%-411221
8Bartlomiej BichowskiDNP
9Maciej Jaskułka   Pierwsza Piątka227:081/616%0/10%+1132521123
12Łukasz Zimniewicz   Pierwsza Piątka740:002/540%1/250%+714531210
13Bartek Kobus   Pierwsza Piątka   (kpt.)1640:004/666%2/1020%2/2100%+723532212
18Szymon BorchmanDNP
23Adam Centkowski   Pierwsza Piątka1540:003/650%2/633%3/3100%+729112121
67Piotr Podbielski   Pierwsza Piątka1340:001/616%3/650%2/2100%+71122110
suma55200:0012/3237%8/2532%7/7100%1019299760757
trener: Trenera Brakzespołowe:  60trenera: 

Harda Banda
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Grzegorz Bussler   Pierwsza Piątka   (kpt.)1340:002/540%3/650%-733424112
9Michal DrozdDNP
22Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka1535:456/1250%1/1100%-725721317
25Krzysztof Chwedyna020:460/10%0/10%-1912323
30Alan Woldan   Pierwsza Piątka535:271/333%0/20%3/475%-114521147
32Jakub KusinaDNP
55Karol Paczkowski   Pierwsza Piątka434:062/540%-233113
90Piotr Kramek   Pierwsza Piątka1133:565/1338%0/10%1/1100%+1246211110
98Zbigniew BanaszekDNP
suma48200:0016/3941%4/1136%4/580%62127104821052
trener: Trenera Brakzespołowe:  61trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.264) - 01.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Ola Jankowska (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki