PL PL  20:00, 11-06-2014, GDAŃSK

GoodGame
BROODNE POŁUDNIE SQUAD DREWNO
7056
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 19:12   20:9   12:21  19:14   --:-- 0:5334
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

BROODNE POŁUDNIE SQUAD
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Dominik Gołdziński   Pierwsza Piątka1631:015/771%2/366%0/10%+15325211119
6Piotr Renkiel   Pierwsza Piątka924:413/475%0/20%3/475%+1118931117
15Bartosz Mieszalski219:221/1100%0/10%+12221222
20Dominik Gruca   (kpt.)021:270/40%+2123113-1
44Marcin Chudy   Pierwsza Piątka1237:563/837%2/633%+13134533312
60Jakub Danjuma   Pierwsza Piątka2134:336/1154%2/728%3/475%+1138112123325
99Mateusz Nitsche   Pierwsza Piątka1031:002/540%2/366%+6123321311
suma70200:0020/3655%8/2630%6/966%1027371491241585
trener: D Ssazespołowe:  50trenera: 

DREWNO
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Michal KalinskiDNP
8Jakub Załucki   Pierwsza Piątka1940:006/1250%1/911%4/4100%-14661222516
10Jakub Łętowski030:110/20%0/20%-1134712214
11Paweł Formela   Pierwsza Piątka623:482/450%0/30%2/2100%-181451235
12Szymon Falski   Pierwsza Piątka   (kpt.)420:252/366%0/20%+1112331217
15Paweł Perkowski   Pierwsza Piątka1033:523/475%1/616%1/250%-5442237
16Łukasz Wieczorkowski   Pierwsza Piątka1736:337/1353%3/650%-153581211219
34Paweł Świerk015:110/60%0/10%-18222-5
suma56200:0020/4445%2/238%10/1471%1625411071421153
trener: Brak Trenerazespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.264) - 01.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Ola Jankowska (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki