PL PL  20:00, 12-05-2014, Gdynia

GoodGame
Godart BROODNE POŁUDNIE SQUAD
4149
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 11:13   8:16   8:9  14:11   --:-- 0:5020
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Szymon KonarskiSekretarz:  Angelika Kochner        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Godart
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Krzysztof Mielczarek   Pierwsza Piątka1034:372/633%2/825%-328102142211
6Paweł Grabiński   Pierwsza Piątka   (kpt.)323:410/20%1/250%-7123350
7Tomasz Nosek   Pierwsza Piątka733:272/450%1/520%-3442314
9Adrian Jastrzebowski   Pierwsza Piątka530:161/333%1/333%-324612139
23Bartłomiej Gallas   Pierwsza Piątka225:251/333%0/20%-42221142
34Jacek Chojnacki1437:431/333%3/650%3/650%-711231211
40Krzysztof Osowski014:510/20%-13111-2
suma41200:007/2330%8/2433%3/837%62127961431735
trener: Trenera Brakzespołowe:  60trenera: 

BROODNE POŁUDNIE SQUAD
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Marcin Chudy   Pierwsza Piątka   (kpt.)940:001/250%2/540%1/250%+844331313
3Mateusz JankowskiDNP
6Piotr Renkiel   Pierwsza Piątka837:382/633%1/1100%1/425%+53322424
10Paweł Kądziński   Pierwsza Piątka128:370/30%0/20%1/250%+52232121
14Kuba Gołębiewski1132:505/1050%0/10%1/250%+314511511
15Bartosz Mieszalski   Pierwsza Piątka003:21+30
20Dominik Gruca000:38+10
60Jakub Danjuma   Pierwsza Piątka523:092/825%1/1100%+6551114
99Mateusz Nitsche1533:473/933%3/560%+9156211215
suma49200:0013/3834%6/1442%5/1145%71825119811548
trener: D Ssazespołowe:  60trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.264) - 01.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Szymon Konarski (P) oraz Angelika Kochner (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki