PL PL  20:00, 12-12-2014, Gdynia

GoodGame
Gustowny Godart POLITECHNIKA
6847
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 13:9   18:6   16:16  21:16   --:-- 0:4722
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Maryniewski Tomasz        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Gustowny Godart
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Maciej Austen   Pierwsza Piątka840:001/333%2/540%+212232327
2Bartłomiej Gallas   Pierwsza Piątka   (kpt.)1540:006/1060%3/650%+21235122214
3Bartosz Sarzało   Pierwsza Piątka840:003/933%0/20%2/450%+212576211313
6Piotr Urbański   Pierwsza Piątka2540:0010/1566%0/10%5/683%+21167315224
8Mariusz Redek   Pierwsza Piątka1240:006/1060%+2157121321
10Mateusz PietkiewiczDNP
suma68200:0026/4755%2/825%10/1662%1023331371121279
trener: Trenera Brakzespołowe:  50trenera: 

POLITECHNIKA
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Jakub Skarbek009:410/10%-141114-1
4Maciej Komarowski   Pierwsza Piątka335:511/119%0/30%1/250%-141452322-3
5Pawel Fijalkowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)DNP
6Piotr Stefanowicz   Pierwsza Piątka430:192/450%-711224
9Maciej Fijałkowski   Pierwsza Piątka1128:144/580%1/1100%0/30%-1011211310
12Kasper Cichosz   Pierwsza Piątka1436:414/757%2/633%0/20%-14279311
13Michał Baumruck415:552/540%-184425
14Sebastian ScigalaDNP
17Adam Lipski206:471/1100%-92
32Jakub Okupniak936:322/540%1/812%2/2100%-1913421115
99Maciej SuchwalkoDNP
suma47200:0016/3941%4/1822%3/933%10162665801433
trener: Kazimerz Rozwadowskizespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Mateusz Stawiak (P) oraz Mateusz Stawiak (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki