PL PL  20:10, 13-01-2014, Gdańsk

GoodGame
DREWNO CHILLI PO PIEROGU
5649
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 19:12   10:13   16:11  11:13   --:-- 0:4934
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

DREWNO
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Łukasz Wieczorkowski1228:446/966%0/10%+5551011218
9Jakub Załucki   Pierwsza Piątka1534:374/1233%2/540%1/250%+2112331248
10Jakub Łętowski015:010/20%0/10%-1111132-4
12Szymon Falski   Pierwsza Piątka   (kpt.)327:220/30%1/333%+11514
15Paweł Perkowski   Pierwsza Piątka826:521/1100%2/540%-915622411
22Michał Kaliński   Pierwsza Piątka1337:345/1338%3/560%+781321121324
41Michał Lipski313:420/20%1/1100%-514526
99Kamil Sadowski   Pierwsza Piątka216:081/1100%0/30%-531231
suma56200:0017/4339%6/1833%4/850%1729461541212068
trener: Trenera Brakzespołowe:  30trenera: 

CHILLI PO PIEROGU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
6Mateusz Powązka122:190/20%1/250%+711231
8Łukasz Demczuk   Pierwsza Piątka1640:003/1127%1/425%7/887%-717841317
11Roman Pawlowski   Pierwsza Piątka521:172/366%0/10%1/250%-151341215
12Piotr Kaszuba   Pierwsza Piątka   (kpt.)1540:002/540%2/450%5/5100%-722221115
13Adam Ignerowicz   Pierwsza Piątka734:163/1225%0/10%1/250%+93691412
15Artur Szpanel005:140/20%-9112-1
99Marcin Gawron   Pierwsza Piątka536:542/366%0/30%1/425%+144143
suma49200:0012/3831%3/1323%16/2369%6232986701542
trener: Trenera Brakzespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki