PL PL  18:00, 13-01-2014, GDYNIA

GoodGame
Dżordanki Bracie ATOM
6870
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 19:7   21:18   16:22  12:23   --:-- 0:5255
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Dżordanki Bracie
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Lukasz ChelkowskiDNP
1Karol Samp231:431/616%0/20%-44441133
8Szymon Sobkowski   Pierwsza Piątka1527:176/1060%1/425%0/10%+103347
9Krzysztof Chwedyna   Pierwsza Piątka   (kpt.)430:072/633%0/40%+2211322-2
10Marcin TrawinskiDNP
11Jakub Szymczak   Pierwsza Piątka1428:167/1163%+24681424
24Tomasz Wójcik323:321/250%-3411113
34Marcin ChelkowskiDNP
69Kamil Jatczak   Pierwsza Piątka2034:479/1752%0/30%2/450%+64913222322
99Maciej Gajkowski   Pierwsza Piątka1024:185/955%0/10%-308811313
suma68200:0030/5950%2/1612%2/540%2021411341001570
trener: Bb Xxzespołowe:  30trenera: 

ATOM
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Krzysztof Boryszewski   Pierwsza Piątka940:004/944%0/10%1/250%+211221136
1Piotr Kaczanowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)2240:0010/1758%2/2100%+227911124
2Piotr LewickiDNP
3Jakub JablonskiDNP
6Michal LajcaDNP
8Maciej Kuprycz   Pierwsza Piątka3240:0011/2152%0/10%10/10100%+2156311130
9Tomasz MalachDNP
13Stefan BrzezinskiDNP
14Krzysztof Biadała   Pierwsza Piątka440:002/450%+26631111
15Marcin Brzeziński   Pierwsza Piątka340:001/250%1/250%+2332137
suma70200:0028/5352%0/20%14/1687%4222610441878
trener: Trenera Brakzespołowe:  31trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.252) - 28.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki