PL PL  18:00, 13-04-2015, Gdynia

GoodGame
Latające Słonie ATOM
6544
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 20:4   12:14   18:12  15:14   --:-- 0:4821
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Latające Słonie
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
6Karol Baniewicz   Pierwsza Piątka1434:345/1241%4/580%+188614214219
8Grzegorz Mendrzycki   Pierwsza Piątka831:424/850%0/40%0/20%+204455636
9Bartosz Tkaczyk   Pierwsza Piątka220:121/250%0/20%+711210
11Michał Kowalski1038:472/450%2/633%+16156411214
14Michał Szymerowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)920:134/757%1/250%+2344842219
15Oskar Prus   Pierwsza PiątkaDNP
81Paweł Trojanowski419:022/366%+8246119
99Michał Wiśniewski1835:308/988%0/30%2/540%+131142214
suma65200:0026/4557%2/1513%7/1450%16254116131501181
trener: Brak Trenerazespołowe:  30trenera: 

ATOM
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Paweł Cioban009:09+322
1Piotr Kaczanowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)931:294/757%1/250%-1835823212
2Jakub Kusina   Pierwsza Piątka2040:0010/1662%0/80%-21221110
8Maciej Kuprycz   Pierwsza Piątka1533:347/1643%0/10%1/250%-303332319
11Piotr Huciński   Pierwsza Piątka034:050/20%0/10%-1412321320
14Krzysztof BiadalaDNP
15Marcin Brzeziński   Pierwsza Piątka022:300/10%-92133124
55Bartłomiej Gliński029:130/20%-1622412445
77Krzysztof KapuscinskiDNP
99Bartek MajDNP
suma44200:0021/4348%0/110%2/450%813219111351142
trener: Trenera Brakzespołowe:  51trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2015 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.288) - 04.04.2015
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki