PL PL  19:00, 13-05-2014, Sierakowice

GoodGame
BAT Sierakowice UKS Chylonia
5772
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 16:20   9:16   11:20  21:16   --:-- 0:5045
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

BAT Sierakowice
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
5Rafał Makurat830:001/1100%2/540%-8221424
6Robert Prusiński840:003/475%0/30%2/2100%-151142338
10Łukasz Nieleszczuk   Pierwsza Piątka   (kpt.)1940:003/560%2/728%7/977%-15112332316
12Karol Meronk   Pierwsza Piątka1833:257/887%0/20%4/850%-1423531118
15Rafał Wenta   Pierwsza Piątka223:351/520%0/20%-121111-3
16Wojciech Sułek   Pierwsza Piątka233:001/333%0/10%-1122421214
17Mateusz Lis   Pierwsza PiątkaDNP
99Adam MajewskiDNP
suma57200:0016/2661%4/2020%13/1968%510159111301047
trener: Kolka Dariuszzespołowe:  10trenera: 

UKS Chylonia
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
3Adrian Jastrzębowski   Pierwsza Piątka1335:195/683%1/425%+16410146641232
4Michał Szarmach217:531/333%-21131-2
5Tomasz Budzisz   Pierwsza Piątka1328:092/825%2/366%3/475%-154923413
7Paweł Bieńkowski517:251/333%1/333%+611222
11Damian Korba   Pierwsza Piątka1123:572/2100%1/333%4/4100%+161131312
13Krzysztof Ossowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)1427:087/1163%+212242313
15Dawid Hewelt420:552/366%0/10%+1323511158
16Sebastian Kańtoch   Pierwsza Piątka1029:142/366%2/450%+644431217
suma72200:0022/3956%7/1838%7/887%15243918111821795
trener: Krzysztof Ossowskiizespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.268) - 26.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Ola Jankowska (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki