PL PL  16:00, 13-07-2014, Gdynia

GoodGame
Fanklub Dejana Bodirogi Rutyna Skład
4472
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 12:20   6:22   16:14  10:16   --:-- 0:3930
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Szymon KonarskiSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Fanklub Dejana Bodirogi
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Andrzej Pawłowicz   Pierwsza Piątka1427:497/1936%0/20%-1035811110
2Kamil Warnke   Pierwsza Piątka212:401/425%0/20%-41131
3Marcin Matusiak   Pierwsza Piątka014:400/10%-1611110
5Kamil Kruszyński   Pierwsza Piątka1837:096/1735%0/30%6/875%0411153391215
6Adam Pszczoła   Pierwsza Piątka021:460/50%-183472
7Adrian Górko826:444/1136%-622421137
8Maciej KozielDNP
9Jakub SzmidtDNP
10Marcin JozefczykDNP
11Tomasz MelanczukDNP
12Tomasz Ronkowski   (kpt.)219:251/1100%0/10%-42212115
suma44160:1319/5832%0/80%6/875%132538117121740
trener: Trenera Brakzespołowe:  20trenera: 

Rutyna Skład
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Bartosz Kobus   Pierwsza PiątkaDNP
2Arkadiusz Kobus   Pierwsza PiątkaDNP
3Tomasz Nosek   Pierwsza Piątka   (kpt.)940:003/742%1/520%+28291131214
4Pawel Strychalski   Pierwsza PiątkaDNP
5Piotr Podbielski   Pierwsza Piątka840:003/650%0/30%2/450%+287722219
6Kamil Hanke3940:0014/2166%3/1030%2/633%+28369143232
7Tristan BalinskiDNP
8Tomasz Budzisz1640:008/1266%+285101541330
9Jacek Chojnacki000:1100
suma72160:1128/4660%4/1822%4/1040%10324210780685
trener: Brak Trenerazespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.268) - 26.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Szymon Konarski (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki