PL PL  20:00, 14-01-2014, Gdańsk

GoodGame
DREWNO BROODNE POŁUDNIE SQUAD
7162
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 20:12   10:18   21:13  20:19   --:-- 0:5134
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

DREWNO
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Łukasz Wieczorkowski   Pierwsza Piątka829:034/580%0/10%0/20%+23448221113
9Jakub Załucki   Pierwsza Piątka2137:177/1070%0/40%7/7100%+3112215114
10Jakub Łętowski009:180/10%0/10%-1922151
12Szymon Falski   Pierwsza Piątka   (kpt.)1034:182/2100%2/540%+132241112
15Paweł Perkowski   Pierwsza Piątka1133:311/250%3/837%0/20%+2566221212
22Michał Kaliński   Pierwsza Piątka1438:386/1060%0/10%2/366%+1747112219
41Michał Lipski717:552/2100%1/425%-352131236
99Kamil SadowskiDNP
suma71200:0022/3268%6/2425%9/1464%132336661231377
trener: Trenera Brakzespołowe:  10trenera: 

BROODNE POŁUDNIE SQUAD
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
15Bartosz Mieszalski   Pierwsza Piątka421:451/1100%0/20%2/2100%-1911115
20Dominik Gruca013:46+1711122
31Przemysław Żochowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)2039:354/666%4/944%-1512311416
35Piotr Renkiel   Pierwsza Piątka2140:008/1553%1/333%2/366%-9257125216
69Michal RabaDNP
78Michał Łopata   Pierwsza Piątka025:570/10%0/20%-174423-1
95Dawid Kriger018:570/20%0/10%+25111120
97Marcin Chudy   Pierwsza Piątka1740:006/1540%1/250%2/2100%-9224552119
suma62200:0019/3850%6/2030%6/875%516218101011457
trener: D Ssazespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki