PL PL  19:00, 14-01-2014, GDYNIA

GoodGame
MTM DĄBROWA BAT Sierakowice
8649
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 21:13   24:5   25:14  16:17   --:-- 0:4955
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

MTM DĄBROWA
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Jarosław Trynka   Pierwsza Piątka3234:4814/2070%1/333%1/250%+491344643336
3Adam Rzewuski   Pierwsza Piątka2335:5210/1471%1/911%+291123121
4Krzysztof Sobkowiak940:003/650%1/250%+37167321216
7Marcin Płażyński   (kpt.)635:183/837%0/10%+21381121112
9Maciej MarcinkiewiczDNP
10Maciej Hoga   Pierwsza Piątka514:021/250%1/1100%-254
14Maciej Sicinski   Pierwsza PiątkaDNP
15Alan Woldan   Pierwsza Piątka1140:005/5100%0/30%1/250%+374610523221
23Rafal GalikowskiDNP
suma86200:0036/5565%4/1921%2/450%9233223141239110
trener: - -zespołowe:  70trenera: 

BAT Sierakowice
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Mateusz LisDNP
4Piotr Złoch   Pierwsza Piątka531:241/1100%1/616%0/20%-72571116
5Rafał Makurat   Pierwsza Piątka328:251/812%+516741325
6Robert PrusinskiDNP
10Łukasz Nieleszczuk   Pierwsza Piątka2640:009/1850%1/911%5/683%-3731472417
11Dariusz Kolka   Pierwsza Piątka   (kpt.)228:551/250%0/20%-2721325-1
12Karol Meronk531:532/728%0/10%1/250%-232793525
15Rafał Wenta620:593/3100%0/10%-3221145
16Wojciech Sułek   Pierwsza Piątka218:241/1100%0/30%-19224324
17Piotr KryszewskiDNP
18Andrzej CymermanDNP
19Bartosz ReglinskiDNP
suma49200:0017/3253%3/3010%6/1060%142236188240441
trener: Dariusz Kolkazespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki