PL PL  20:00, 14-03-2014, GDAŃSK

GoodGame
POLITECHNIKA Supkon
4260
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 8:14   11:19   10:11  13:16   --:-- 0:4735
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

POLITECHNIKA
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
4Maciej Fijałkowski525:011/520%1/520%+61120
6Piotr Stefanowicz834:574/666%-2741112416
7Maciej Komarowski   Pierwsza Piątka1831:586/1060%1/520%3/560%-14123223112
8Sebastian Ścigała633:133/1225%043714142
13Michał Baumruck   Pierwsza Piątka534:141/333%1/425%-34426114135
15Mateusz StachowiakDNP
16Jakub DobinskiDNP
17Adam Lipski   Pierwsza Piątka021:530/30%0/20%-811111-4
21Dajan KaminskiDNP
33Jakub Okupniak   Pierwsza PiątkaDNP
55Paweł Fijałkowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)018:440/10%0/30%-2111112-2
suma42200:0015/4037%3/1915%3/560%171330761521529
trener: Rozwadowski Kazimerzzespołowe:  50trenera: 

Supkon
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Dawid Żygowski   Pierwsza Piątka240:001/1100%0/10%+181121243
4Janusz KonkelDNP
9Rafal Drwiega   Pierwsza Piątka   (kpt.)DNP
12Jarosław Drewa   Pierwsza Piątka2340:005/1050%2/825%7/887%+1846103218
14Marek Drewa   Pierwsza Piątka322:150/10%1/425%0123421118
17Łukasz Zaborowski1131:144/1040%0/10%3/560%+26336112129
24Krzysztof Drwięga   Pierwsza Piątka026:310/10%0/20%-8111-3
77Maciej Jatkowski2140:009/1656%1/250%+185611212225
suma60200:0019/3948%4/1822%10/1376%141731951131260
trener: Trenera Brakzespołowe:  100trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Ola Jankowska (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki