PL PL  18:00, 14-11-2014, GDYNIA

GoodGame
ATOM Latające Słonie
3541
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 6:10   10:12   8:10  11:9   --:-- 0:5035
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

ATOM
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Paweł Cioban205:351/1100%+52
1Piotr Kaczanowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)534:412/1020%1/250%-1131412320
2Piotr LewickiDNP
8Maciej Kuprycz   Pierwsza Piątka2240:0010/2441%2/2100%-6134251118
9Tomasz MalachDNP
11Piotr Huciński   Pierwsza Piątka233:011/520%0/40%-4246142-3
14Krzysztof Biadała   Pierwsza Piątka034:090/20%01122310
15Marcin Brzeziński   Pierwsza Piątka015:190/10%-103312144
19Marcin SkibaDNP
50Maciej Hałas227:411/425%-933614634
99Tomasz Rzęca209:341/1100%+52214
suma35200:0016/4833%0/40%3/475%917268151801429
trener: Brak Trenerazespołowe:  20trenera: 

Latające Słonie
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Robert Krupiński224:051/333%0/10%0/20%+213431114
1Paweł Pastusiak   Pierwsza Piątka021:280/10%+5121-2
6Karol Baniewicz1626:047/1070%2/2100%+336931120
8Grzegorz Mendrzycki   Pierwsza Piątka1032:571/616%1/333%5/683%+62243411133
9Bartosz Tkaczyk   Pierwsza Piątka020:150/20%+1224211
11Michał Kowalski   Pierwsza Piątka937:591/333%2/633%1/250%+855126
14Michał Szymerowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)413:272/450%0/10%+13314
15Oskar Prus023:450/20%0/10%+43312122
23Jan RosochowiczDNP
81Pawel TrojanowskiDNP
98Tomasz NosekDNP
suma41200:0012/3138%3/1127%8/1361%11213278224938
trener: Brak Trenerazespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.280) - 13.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Angelika Kochner (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki