PL PL  19:00, 14-12-2014, GDYNIA

GoodGame
OBROŃCY TYTUŁU Graham Sierakowice
4753
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 9:12   13:13   12:15  13:13   --:-- 0:5135
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

OBROŃCY TYTUŁU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
2Jakub Kusina   Pierwsza Piątka934:350/20%3/837%-54411137
3Paweł Pastusiak011:440/10%0/10%01-2
14Michał Szymerowski426:202/366%+136911314
34Maciej Austen   Pierwsza Piątka1234:191/714%1/616%7/1070%-922213212
43Paweł Trojanowski   Pierwsza Piątka223:161/250%-8358118
45Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)1139:220/70%3/933%2/2100%-41454344
88Mendrzycki Grzegorz   Pierwsza Piątka930:243/650%3/560%-53362121212
suma47200:007/2825%7/2429%12/1770%1024341031041545
trener: - -zespołowe:  40trenera: 

Graham Sierakowice
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
3Paweł Wilgucki   Pierwsza Piątka240:001/616%0/20%+615655411
5Michał Okonowski217:311/333%-21452116
6Cezary Hermann   Pierwsza Piątka820:054/1233%0/10%+922124
8Przemysław Florek   Pierwsza Piątka   (kpt.)522:482/450%0/20%1/250%+145919
13Grzegorz Kula   Pierwsza Piątka2027:488/1553%0/10%4/4100%+3639111322
23Damian Wyrwa218:431/333%+6437215
33Łukasz Tarasiuk   Pierwsza Piątka020:09-32211212
98Rafal JareckiDNP
99Mariusz Słowiński1432:564/944%1/616%3/560%+10441128
suma53200:0021/5240%1/128%8/1172%162844119611367
trener: Trenera Brakzespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki