PL PL  21:20, 15-01-2015, Gdańsk

GoodGame
Bracia B Decathlon Przymorze Gdańsk
5856
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.(1)czas meczuwidzów
 6:10   25:18   13:19  10:7   4:2 0:5433
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Bracia B
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
5Marcin Waliszewski   Pierwsza Piątka743:002/450%1/520%+25511236
7Jakub KalbarczykDNP
10Kamil SadowskiDNP
13Piotr Olszewski   Pierwsza Piątka243:001/333%+2235131210
14Jakub GolebiewskiDNP
17Mateusz StachowskiDNP
44Paweł Gołdziński   Pierwsza Piątka2543:004/580%4/944%5/862%+24456219
71Jakub Dobiński   Pierwsza Piątka   (kpt.)943:004/4100%1/333%+211314111122
88Bartosz ChrzaszczDNP
92Paweł Siedlecki   Pierwsza Piątka1543:000/30%5/1435%+22252129
suma58215:0011/1957%10/2835%6/1154%327301341131066
trener: Brak Trenerazespołowe:  10trenera: 

Decathlon Przymorze Gdańsk
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
3Mateusz Niedzielko   (kpt.)DNP
4Artur UmlawskiDNP
5Rafał Gadomski   Pierwsza Piątka034:300/10%+2134134
8Radosław Gendek   Pierwsza Piątka1136:151/425%3/837%+331412119
11Maciek Bałabuch   Pierwsza Piątka2143:006/1735%2/728%3/3100%-245943215
20Czarek CwalinskiDNP
21Marcin Bobrowski415:552/366%-111114
34Maciej Gudel   Pierwsza Piątka1143:003/560%1/616%2/2100%-2112611112
44Tomasz Włodarczyk   Pierwsza Piątka942:204/1428%1/250%041115112513
suma56215:0016/4436%6/2128%6/785%13223588711357
trener: Brak Trenerazespołowe:  50trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki