PL PL  21:45, 15-05-2015, Gdynia

GoodGame
Energa Poszukiwacze Zagubionej Formy
9049
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 19:12   22:11   21:14  28:12   --:-- 0:466
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Energa
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Kuba Burandt000:0500
4Paweł Kowalski   Pierwsza Piątka1619:558/1266%+1417820
8Czarek Stolarczyk   Pierwsza Piątka   (kpt.)1732:064/757%3/650%+34775321125
11Michał Szczepański   Pierwsza Piątka1931:155/862%3/560%+362241120
13Piotr Kowalski   Pierwsza Piątka820:004/757%+272353114
14Daniel Kuczyński   Pierwsza Piątka1025:025/1050%0/30%+24437221312
15Adam Kluczyński626:083/3100%0/10%+1922411
16Łukasz Frohwerk1030:315/862%0/30%+3412381216
85Maciej Kamiński414:582/2100%+1712317
suma90200:0036/5763%6/1540%0/30%928372211427125
trener: Trenera Brakzespołowe:  10trenera: 

Poszukiwacze Zagubionej Formy
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Wojtek Grążawski   Pierwsza Piątka1738:251/333%4/4100%3/3100%-363581123
1Kamil Sadka   Pierwsza Piątka213:421/1100%0/30%-262-1
5Oskar Kreft   Pierwsza Piątka929:543/933%3/475%-241562318
6Bartosz Orłowski   Pierwsza Piątka011:410/30%-222130
7Emanuel Grzywacz   Pierwsza Piątka222:081/425%-321121121
10Szymon Miloch229:461/520%0/50%-24112211-4
13Wojciech Stencel217:521/425%-9111-1
15Piotr Tyszkiewicz   (kpt.)1536:323/837%3/1030%-3213441517
suma49200:0011/3729%7/2231%6/785%10162691122633
trener: A Trenerazespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Kamil Hanke (P) oraz Angelika Kochner (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki