PL PL  16:00, 15-06-2014, GDYNIA

GoodGame
R.E.D GIRLS COALITION
2054
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 9:6   6:20   2:14  3:14   --:-- 0:5555
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

R.E.D
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
3Karolina Błaszak-lasota011:410/20%013414-1
4Patrycja Nowak   Pierwsza Piątka223:351/425%-1511232-2
5Magdalena Dzienisz015:220/10%-15111120
8Marta Serafin   Pierwsza Piątka419:212/728%0/10%-26114-5
10Magda RydzkowskaDNP
11Katarzyna Roskosz523:421/250%1/1100%-18167133312
12Monika Beyer111:490/40%1/250%-1522-2
13Anna Żylicz012:370/10%-1211131-2
14Małgorzata Łaszewska   Pierwsza Piątka215:530/30%2/2100%-11341115
15Marzena Marchewka   Pierwsza Piątka221:181/425%0/10%-191112-2
21Justyna Gadomska009:560/10%-101132-3
25Małgorzata Talaga   Pierwsza Piątka421:322/1118%-21235121113
99Aleksandra Jeleńska013:14-181110
suma20200:007/3917%1/425%3/475%7233067251123
trener: Jaśkiewicz Pawełzespołowe:  60trenera: 

GIRLS COALITION
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
2Paula LagodaDNP
5Dorota Gajda   Pierwsza Piątka   (kpt.)540:002/1020%1/250%+34459251113
7Anna Stefanowicz   Pierwsza Piątka840:002/922%4/4100%+343362128
9Weronika Wyszyńska   Pierwsza Piątka640:003/475%+343710223116
12Agata ZuchniewiczDNP
13Agnieszka Rejchinbach   Pierwsza Piątka1940:005/1729%3/1127%+343694623319
17Ola Jankowska   Pierwsza Piątka1640:006/1346%1/520%1/250%+3463961515
suma54200:0018/5333%4/1625%6/875%1924431416114771
trener: Pokojska Liliannazespołowe:  11trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.268) - 26.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Sławomir Paszkiewicz (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki