PL PL  18:00, 15-06-2014, Gdańsk

GoodGame
ROZWAJLERY STOSUNKOWODOBRZY
3757
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 6:14   6:17   13:11  12:15   --:-- 0:5138
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

ROZWAJLERY
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Mateusz Stachowski   Pierwsza Piątka329:551/616%0/20%1/333%-132461314-1
1Bartosz Chmielewski011:28-121-1
3Mariusz Wnukowski   Pierwsza Piątka522:061/1100%1/520%-231123
5Tomasz Lewicki   Pierwsza Piątka214:291/520%0/10%-121111-1
6Dariusz Lewicki   Pierwsza Piątka926:264/580%0/10%1/250%-911117
7Kamil Kuczyński   (kpt.)1128:365/771%0/10%1/425%-643713310
8Wojtek Walczak008:110/10%0/30%-91113-2
9Michal KamzelewskiDNP
21Patryk Stachowski031:100/20%0/20%-114422
23Michał Małas   Pierwsza Piątka727:392/633%0/70%3/3100%-521313221
suma37200:0014/3342%1/205%6/1442%1213251101011318
trener: Brak Trenerazespołowe:  30trenera: 

STOSUNKOWODOBRZY
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Mateusz Konkel828:344/850%+1756111112118
1Tomasz Borrmann   Pierwsza Piątka016:13+9112221
4Jacek ZdanowiczDNP
10Radosław Ostrowski1427:522/450%3/650%1/250%+15223211
11Marek Twardowski006:250/10%+21120
12Jarosław Migdalski922:434/757%1/250%+6112116
13Damian Klinder   Pierwsza Piątka   (kpt.)326:030/10%3/3100%+13134613410
15Mateusz Stenka   Pierwsza Piątka1620:448/1361%+111341117
23Marek Kaszubowski   Pierwsza Piątka232:391/250%0/20%+10331221
99Andrzej Żylicz   Pierwsza Piątka518:471/425%3/475%+1744431
suma57200:0020/3951%3/933%8/1172%824321341521565
trener: - -zespołowe:  50trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.268) - 26.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Sławomir Paszkiewicz (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki