PL PL  14:00, 16-03-2014, GDYNIA

GoodGame
DGT Sharks Junior
9113
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 35:2   20:1   18:0  18:10   --:-- 0:4630
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Szymon KonarskiSekretarz:  Szymon Konarski        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

DGT
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Radosław Saj   Pierwsza Piątka631:303/475%+523253551314
1Bartosz Czech   Pierwsza Piątka   (kpt.)1831:029/1560%0/20%+66641074131
3Michał Stefański   Pierwsza Piątka627:203/475%0/20%+2012331119
7Jan Stefański   Pierwsza Piątka1231:225/1050%0/20%2/2100%+522244213
10Bartosz Tkaczyk   Pierwsza Piątka1125:165/955%1/250%+64711116
12Michał Szymerowski2829:4811/1384%6/785%+401342328
15Oskar Prus1023:423/650%4/666%-221344
suma91200:0039/6163%0/60%13/1776%17213817161615115
trener: 1 1111zespołowe:  60trenera: 

Sharks Junior
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
6Miłosz Marzec   Pierwsza Piątka417:212/450%0/10%-81161-4
7Olaf Olender   Pierwsza Piątka017:330/10%+28221111
8Adam Lewandowski   Pierwsza Piątka019:150/10%0/20%-344-7
9Bartosz Dowłaszewicz   Pierwsza Piątka016:340/10%0/20%+6221131-2
11Stanisław Konopka   Pierwsza Piątka   (kpt.)024:500/10%0/10%-41131-4
12Jakub Bączek422:392/450%0/10%+82261-3
14Piotr Niski325:141/425%0/40%1/250%-12112153-7
15Nikodem Piotrowicz214:171/333%+1011253-3
16Jan Łukaszewicz011:080/10%+30112-1
17Stefan Brzeziński017:330/10%0/20%+282113-1
77Dominik Cierliński013:360/10%0/20%+2612-4
suma13200:006/2030%0/150%1/425%39124436018-35
trener: Trenera Brakzespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Szymon Konarski (P) oraz Angelika Kochner (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki