PL PL  20:10, 16-03-2015, Gdynia

GoodGame
Purple Cobras Dżordanki Bracie
7663
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 17:13   18:18   19:14  22:18   --:-- 0:4923
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Purple Cobras
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Wojtek GrazawskiDNP
5Karol FotaDNP
6Maurycy Cendrowski840:001/250%1/425%3/475%+1322116
8Bartosz MieszalskiDNP
15Francis OmolekanDNP
19Artur Witen   Pierwsza Piątka029:150/50%+14441-1
20Dominik GrucaDNP
23Bartosz Czech   Pierwsza Piątka219:181/1100%+611132
33Krzysztof Keller   Pierwsza Piątka1435:537/1163%0/20%+1038111111421
34Maciej Austen   Pierwsza Piątka   (kpt.)2437:425/771%4/850%2/2100%+1016763328
88Maciej Gogola   Pierwsza Piątka2837:525/955%6/1346%+12134341127
suma76200:0019/3554%11/2740%5/683%62329115611383
trener: Brak Trenerazespołowe:  20trenera: 

Dżordanki Bracie
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Michal KowalskiDNP
1Karol SampDNP
4Paweł Kowalski214:141/1100%-5113
5Bartek Wróblewski   Pierwsza Piątka324:531/333%-2111122
9Krzysztof Chwedyna   Pierwsza Piątka   (kpt.)2440:0010/1662%1/333%1/250%-13178324124
11Jakub Szymczak   Pierwsza Piątka630:103/650%0/10%-10331234
12Norbert Wrzesiński   Pierwsza Piątka1135:073/837%1/714%2/2100%-115532218
23Maciej BirnDNP
24Tomasz Wójcik319:561/1100%-1311115
34Marcin ChelkowskiDNP
98Stefan BirnDNP
99Maciej Gajkowski   Pierwsza Piątka1435:403/650%2/450%2/2100%-1116711216
suma63200:0020/3754%6/1931%5/683%32326861001062
trener: Xx Bbzespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki