PL PL  20:10, 16-10-2014, Gdańsk

GoodGame
DREWNO Bracia B
3443
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 13:13   8:5   7:4  6:21   --:-- 0:5333
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Maryniewski Tomasz        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

DREWNO
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Witek Serafin014:200/10%+21111
1Michal KalinskiDNP
10Jakub Łętowski   Pierwsza Piątka532:292/540%1/425%-922313143
11Paweł Formela   Pierwsza Piątka331:201/333%-142131332
12Szymon Falski   Pierwsza Piątka   (kpt.)234:581/333%0/20%-1217815224
15Paweł Perkowski   Pierwsza Piątka1233:102/633%2/1118%2/2100%-9268235
34Paweł Świerk628:082/450%2/366%024613148
99Bartosz Dzierżyński   Pierwsza Piątka625:351/333%1/333%1/250%-312311
suma34200:008/2138%4/2020%6/1154%82028651941724
trener: Trenera Brakzespołowe:  40trenera: 

Bracia B
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Jakub Woźniak220:191/520%0/20%+92131111
3Kamil SadowskiDNP
5Marcin Waliszewski920:192/633%1/425%2/2100%+11527131312
13Piotr Olszewski004:27-620
14Jakub Gołębiewski   Pierwsza Piątka1234:565/1435%0/20%2/633%+94373411111
17Mateusz Stachowski213:111/1100%-1011113
33Jakub KalbarczykDNP
44Paweł Gołdziński   Pierwsza Piątka1334:153/560%1/520%4/666%+1645911114
71Jakub Dobiński   Pierwsza Piątka   (kpt.)019:130/20%+411214-1
88Bartosz Chrząszcz   Pierwsza Piątka023:190/10%0/20%-2111121-2
92Paweł Siedlecki   Pierwsza Piątka530:011/250%0/60%3/475%+1425732227
suma43200:0013/3636%2/1910%11/2055%181937912921545
trener: Trenera Brakzespołowe:  31trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.268) - 26.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maryniewski Tomasz (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki