PL PL  20:00, 5-12-2018, Gdynia

GoodGame
Itago Bat Sierakowice
5866
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 18:9   19:18   13:19  8:20   --:-- 0:5155
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz Żaba Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Itago
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Maciej Ustarbowski   Pierwsza Piątka921:354/850%0/10%1/250%+13311118
1Tomasz Maryniewski   Pierwsza Piątka1428:303/3100%2/540%2/2100%-32113
4Marcin Olik1227:041/250%2/366%4/580%-3111110
5Kamil Sadowski   Pierwsza Piątka736:453/560%0/30%1/250%-4227210
8Maciej Gogola   (kpt.)DNP
15Przemysław Frasunkiewicz   Pierwsza Piątka1440:001/333%4/757%-877731221
23Francis Omolekan   Pierwsza Piątka018:380/10%0/30%-1111112-3
34Łukasz Kruczek227:280/20%0/20%2/2100%-123331
50Mateusz LeśniakDNP
suma58200:0012/2450%8/2433%10/1376%11617173621060
trener: Brak Trenerazespołowe:  50trenera: 

Bat Sierakowice
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Kuba Nowaczek736:553/650%0/10%1/333%+15268111210
1Daniel Syldatk   Pierwsza Piątka1424:484/580%2/366%+1033511120
7Daniel Szłapka   Pierwsza Piątka422:052/366%0/20%-61233235
10Łukasz Nieleszczuk   Pierwsza Piątka1227:323/3100%2/366%+21343117
14Konrad Kolka521:221/425%1/333%+101452118
15Marcin GórskiDNP
18Jędrzej Szymański   Pierwsza Piątka1235:086/785%0/10%0/10%+135852120
34Robert Kolka   Pierwsza Piątka   (kpt.)1232:103/650%2/1020%+81132118
suma66200:0022/3464%7/2330%1/425%9233222472988
trener: Brak Trenerazespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2018 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.335) - 13.07.2018
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Żaba Stańczyk (P) oraz Bartosz Żaba Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki