PL PL  20:20, 17-12-2018, Trójmiasto

GoodGame
Kosmity Obrońcy Tytułu
5964
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 17:13   10:20   11:20  21:11   --:-- 0:5035
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz Żaba Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Kosmity
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
8Maciej Austen   Pierwsza Piątka824:341/1100%1/250%3/3100%+15156522118
9Aleksander Kamiński   Pierwsza Piątka223:531/333%-312311312
15Tom Piotrkiewicz   Pierwsza Piątka2536:306/966%3/837%4/666%-488112124
21Marek Piątkowski   Pierwsza Piątka1136:305/1338%1/250%-14711123213
23Karol Wasiek   Pierwsza Piątka612:422/728%-1011111
24Martin Branka221:151/520%0/20%-23141124
27Andrzej Żylicz527:081/520%0/10%3/650%-102241111
66Marcin Gajewski   (kpt.)017:280/20%0/10%-10111-2
suma59200:0015/3839%6/2128%11/1764%122638107123761
trener: Brak Trenerazespołowe:  10trenera: 

Obrońcy Tytułu
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Alan WoldanDNP
2Jakub Kusina   Pierwsza Piątka   (kpt.)1740:006/1250%1/616%2/2100%+5235424113
10Kuba Łętowski   Pierwsza Piątka940:003/1127%1/333%+55611524113
12Błażej BłaszczykDNP
14Michał Szymerowski   Pierwsza Piątka440:002/540%+54610311314
16Piotr Kramek   Pierwsza Piątka1440:006/1154%0/40%2/366%+5761321418
22Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka2040:007/1643%2/633%+52466221220
24Michał KusinaDNP
34Paweł TrojanowskiDNP
suma64200:0024/5543%4/1921%4/580%2025452071211178
trener: Brak Trenerazespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2018 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.335) - 13.07.2018
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Żaba Stańczyk (P) oraz Bartosz Żaba Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki