PL PL  20:00, 7-11-2018, Gdynia

GoodGame
Gdyńskie Niedźwiedzie Koło Ergo
5265
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 15:10   21:18   5:19  11:18   --:-- 0:5045
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz Żaba Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Gdyńskie Niedźwiedzie
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Andreas Dytel423:281/250%1/250%-4446
4Marcin OlikDNP
5Tomasz Maryniewski   Pierwsza Piątka1039:493/475%1/616%1/250%-132221117
8Maciej GogolaDNP
23Kacper Meronow   Pierwsza Piątka616:080/10%2/366%-712316
24Piotr Urbański   Pierwsza Piątka1840:007/1353%0/10%4/4100%-1325743119
34Maciej Austen   Pierwsza Piątka   (kpt.)832:120/10%2/540%2/450%-10554417
50Łukasz Kruczek   Pierwsza Piątka023:340/40%0/30%-134414-4
99Łukasz Sadowski624:493/3100%0/20%-51451218
suma52200:0013/2650%6/2227%8/1266%42630111120849
trener: Trenera Brakzespołowe:  10trenera: 

Koło Ergo
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Błażej Bujanowski   Pierwsza Piątka1329:573/933%2/366%1/250%+161457320
1Dawid Kriger215:211/1100%0/30%+8222134
2Adam Łaguna424:152/366%+1332511139
5Łukasz Kozłowski   Pierwsza Piątka2031:288/1457%0/20%4/666%044833224
12Jakub StrykowskiDNP
13Kamil ZarzeckiDNP
23Krzysztof Jaszek   Pierwsza Piątka1027:034/944%2/366%+122461111
35Krzysztof Kucha   Pierwsza Piątka1030:545/1050%0/10%-222137
70Cezary Herman   (kpt.)210:391/333%0/20%+42233
89Grzegorz Czarnul   Pierwsza Piątka430:232/728%0/10%+1415631117
suma65200:0026/5646%2/1216%7/1163%1125362010201385
trener: Brak Trenerazespołowe:  41trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2018 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.335) - 13.07.2018
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Żaba Stańczyk (P) oraz Bartosz Żaba Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki