PL PL  19:00, 30-10-2018, Gdynia

GoodGame
Ocelot Narodowy Fundusz Zdrowia
4965
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 13:19   15:9   7:16  14:21   --:-- 0:4625
GoodGame


Sędziowie:  BRAK        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Ocelot
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
4Maciej Boryczko   Pierwsza Piątka019:590/40%0/20%-62215-5
10Jakub Strykowski219:171/1100%0/10%-53251225
11Michał Damrat824:191/333%2/450%0441110
13Maciej Landmesser   Pierwsza Piątka1540:005/5100%1/250%2/2100%-1633624321
22Jerzy Przybojewski   Pierwsza Piątka   (kpt.)823:444/580%-722421112
30Jakub Szynkowski623:380/10%2/728%-22222143
34Maciej Gudel   Pierwsza Piątka831:424/850%0/30%0/10%-91121113
91Michał Sikorski   Pierwsza Piątka217:211/520%-151231123
suma49200:0016/3250%5/1631%2/633%618241341031852
trener: Trenera Brakzespołowe:  51trenera: 

Narodowy Fundusz Zdrowia
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Michał Szewczuk014:120/10%0/20%+122445
2Michał Cieślewicz   Pierwsza Piątka2236:547/1643%2/450%2/450%+20691522224
6Mikołaj Walentukiewicz016:190/10%0/20%-63-6
9Jakub Żuchowski014:090/10%-41121210
10Kacper Szuszkiewicz   Pierwsza Piątka1133:262/540%1/333%4/580%+16123321212
11Filip Lebiedziński   Pierwsza Piątka1120:001/1100%2/366%3/3100%+1544216
12Nick Malic   Pierwsza Piątka930:212/728%0/30%5/771%+142232117
17Aleksander Winkel   Pierwsza Piątka   (kpt.)1234:392/366%1/333%5/771%+2451651118
suma65200:0014/3441%6/2128%19/2673%15213618791676
trener: Brak Trenerazespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2018 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.335) - 13.07.2018
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Maciej Austen (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki