PL PL  18:00, 17-03-2014, Gdynia

GoodGame
Chilli Fun po Pierogu Geoban
2752
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 6:17   12:5   4:21  5:9   --:-- 0:4834
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Chilli Fun po Pierogu
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Maciej RoczyniewskiDNP
6Adam Nowak   Pierwsza Piątka535:141/333%0/20%3/475%-91233217
14Michał Roczyniewski   Pierwsza Piątka433:332/825%0/40%-7145153-5
21Marcin Harabin   Pierwsza Piątka220:091/1100%0/30%-2133143
23Piotr Hołowczyc   Pierwsza Piątka1322:224/580%1/333%2/366%+111122210
43Marcin Zalewski019:320/30%0/20%0/20%-211122-6
82Konrad Raczkowski024:300/30%+15235131
88Szymon Konarski215:421/250%0/20%-11111-1
98Robert Klukowski   Pierwsza Piątka114:510/20%0/20%1/250%+122121-3
99Krzysztof Tuński   (kpt.)014:070/10%+711120
suma27200:009/2832%1/166%6/1346%5162158151166
trener: Trenera Brakzespołowe:  30trenera: 

Geoban
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
00Bartek Kąkol   Pierwsza Piątka000:07-250
1Damian Leman2630:5612/1580%0/10%2/450%+3132522227
6Szczepan Suchoparski110:591/333%+72231
7Jakub Sieroń   Pierwsza Piątka228:041/250%0/30%+33362326
9Tomasz Oktaba   Pierwsza Piątka   (kpt.)323:401/520%1/250%-31671125
10Marcin Wiśniewski023:210/10%+13665
12Grzegorz Janik   Pierwsza Piątka227:151/812%0/10%-92792132
15Piotrek Szopa717:012/366%1/1100%-131121217
21Lukasz HolzDNP
22Jakub Radomski210:511/333%-1721-2
34Mateusz Ciura   Pierwsza Piątka927:463/742%3/560%+13224171314
suma52200:0021/4447%1/616%7/1450%9293811111311565
trener: Trenera Brakzespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki