PL PL  21:00, 17-03-2014, Gdynia

GoodGame
UKS Chylonia OBROŃCY TYTUŁU
5045
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 15:14   9:13   16:11  10:7   --:-- 0:5555
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

UKS Chylonia
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
4Michał Szarmach114:450/10%1/250%-291140
5Adrian Jastrzębowski   Pierwsza Piątka238:250/20%0/40%2/2100%-736934212
6Mateusz KierznikiewiczDNP
7Krystian Barszcz   Pierwsza Piątka729:163/560%0/20%1/1100%+933353
8Paweł Bieńkowski305:071/425%-120
10Karol RosiakDNP
11Damian Korba   Pierwsza Piątka533:521/250%1/333%+32231523
13Krzysztof Ossowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)2437:208/1172%1/333%5/771%+94425218
14Sebastian Kańtoch   Pierwsza Piątka627:223/3100%0/20%+152241348
15Dawid Hewelt213:531/1100%0/10%+111
26Wojciech StasiakDNP
suma50200:0016/2466%3/2015%9/1275%318211081602145
trener: Ossowskii Krzysztofzespołowe:  40trenera: 

OBROŃCY TYTUŁU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Michał Kusina   Pierwsza Piątka1240:005/683%0/10%2/540%-535823314
2Jakub Kusina   (kpt.)DNP
3Pawel PastusiakDNP
9Piotr OstromeckiDNP
10Filip Kozik   Pierwsza Piątka1940:007/1450%0/40%5/955%-5156232113
14Michał Szymerowski   Pierwsza Piątka440:002/540%-53582239
34Maciej Austen   Pierwsza Piątka640:003/650%0/10%0/10%-51151513
45Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka440:002/728%0/40%-52235332
suma45200:0019/3850%0/100%7/1546%8172510131501141
trener: - -zespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki