PL PL  21:10, 17-10-2014, GDYNIA

GoodGame
CHILLI PO PIEROGU Bracia B
5660
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.(1)czas meczuwidzów
 19:10   16:15   11:15  7:13   3:7 0:5633
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

CHILLI PO PIEROGU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Filip LenzDNP
8Łukasz Demczuk   Pierwsza Piątka1940:007/1450%0/30%5/683%+215625511
10Jakub Kaszuba   Pierwsza Piątka638:460/10%2/2100%-7279317
12Piotr Kaszuba   Pierwsza Piątka1039:111/425%2/825%2/2100%-114517
13Adam Ignerowicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)743:002/922%0/10%3/475%-44411321
24Mateusz Chatłas   Pierwsza Piątka1443:002/633%3/650%1/333%-42243321314
32Mateusz WiszniewskiDNP
99Jakub Sztejnwald011:03-610
suma56215:0012/3435%7/2035%11/1573%62228771011150
trener: Brak Trenerazespołowe:  60trenera: 

Bracia B
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
5Marcin Waliszewski   Pierwsza Piątka1337:154/580%1/425%2/366%+5281011218
10Kamil Sadowski   Pierwsza Piątka3340:246/1735%5/1050%6/6100%+522334121
13Piotr Olszewski   Pierwsza Piątka011:38-2221112
14Jakub GolebiewskiDNP
17Mateusz Stachowski432:512/2100%+622222149
33Jakub KalbarczykDNP
44Paweł Gołdziński   Pierwsza Piątka004:54-40
71Jakub Dobiński   Pierwsza Piątka   (kpt.)237:441/1100%-629114111418
88Bartosz Chrząszcz215:181/250%0/10%+31150
92Paweł Siedlecki634:560/20%2/1118%+1314522321
suma60215:0014/2948%8/2630%8/988%527321481321969
trener: Brak Trenerazespołowe:  50trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.268) - 26.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki