PL PL  21:10, 6-03-2019, Trójmiasto

GoodGame
Gdyńskie Niedźwiedzie Dachy z Nieba
5761
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 18:13   13:10   15:23  11:15   --:-- 0:5345
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Kermit Żaba        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Gdyńskie Niedźwiedzie
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Maciej Austen   (kpt.)318:071/250%0/10%1/333%-3112122
4Marcin Olik   Pierwsza Piątka529:471/250%1/520%+2134135
17Tomasz Maryniewski005:500/10%+2111112
22Andreas DytelDNP
24Piotr Urbański   Pierwsza Piątka1135:425/771%1/1100%-517851617
26Paweł Gołdziński   Pierwsza Piątka328:390/10%1/250%-2167232111
50Łukasz Kruczek416:372/450%0/10%-13134124
71Maciej Ustarbowski   Pierwsza Piątka1431:365/862%0/50%4/757%+7213314137
81Piotr Pęksyk   Pierwsza Piątka1733:426/875%1/250%2/633%-8235113214
suma57200:0020/3262%3/1717%8/1747%925341471611462
trener: Brak Trenerazespołowe:  30trenera: 

Dachy z Nieba
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Maciej Wisiecki   Pierwsza Piątka1030:175/771%0/10%+333132512
3Kamil Ziemann527:251/425%1/333%+2111214
4Marcin Słowikowski   (kpt.)526:331/333%0/50%3/475%+71345134
6Paweł Kraśniewski   Pierwsza Piątka333:041/425%0/10%1/250%-415631325
7Piotr PlattaDNP
11Maciej Kraśniewski   Pierwsza Piątka1220:214/850%1/333%1/1100%+3235112511
18Przemysław MichałowskiDNP
22Szymon Tylkowski   Pierwsza Piątka627:262/633%+2224
55Mariusz Zubowicz   Pierwsza Piątka2034:545/771%3/560%1/1100%+7334225
suma61200:0017/3351%7/2429%6/875%4182217101001565
trener: Brak Trenerazespołowe:  40trenera: C

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2018 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.335) - 13.07.2018
Statystyki zostały wykonane przez: Kermit Żaba (P) oraz Kermit Żaba (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki