PL PL  19:30, 21-05-2019, Trójmiasto

GoodGame
Orły Green Team
8047
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 16:14   17:11   22:10  25:12   --:-- 55
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Kermit Żaba        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Orły
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Jędrzej Graj   Pierwsza Piątka1834:034/4100%3/560%1/250%+362286229
5Maciej Michalski   (kpt.)321:201/520%+131133
11Szymon Daszke1227:331/250%3/650%1/1100%+2015621116
13Szymon Kosicki   Pierwsza Piątka2333:355/1145%2/450%7/977%+2514534125
23Patryk Niewiadomski   Pierwsza Piątka414:452/366%+822136
33Radek Łapczuk   Pierwsza Piątka729:103/650%1/250%+181347
55Tomasz Pospiech   Pierwsza Piątka614:481/250%1/250%1/250%+2714
99Rafał Dębicki724:463/650%0/30%1/1100%+18246422112
suma80200:0019/3455%10/2540%12/1770%719262113524102
trener: Brak Trenerazespołowe: 5trenera: 

Green Team
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
2Piotr Kaczanowski   Pierwsza Piątka1227:346/875%-8235211118
4Marcin Józefczyk   Pierwsza Piątka525:571/1100%1/425%-1311211323
13Remigiusz Stasiak   Pierwsza Piątka   (kpt.)223:381/425%-172682336
14Przemysław Gdaniec   Pierwsza Piątka234:301/520%0/10%-36882117
19Edmunds Snikeris   Pierwsza Piątka1228:414/944%1/250%1/250%-1751643312
20Przemysław Grzanka425:222/633%0/50%-36132-7
24Maciej Wiśniewski617:563/475%0/20%0/10%-22123116
35Mateusz Stenka416:222/633%-16112340
suma47200:0020/4346%2/1414%1/333%1122331441711545
trener: Brak Trenerazespołowe: 1trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2019 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. Wersja: 2.2.1.352 - ( 14.04.2019 )
Statystyki zostały wykonane przez: Kermit Żaba (P) oraz Kermit Żaba (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki