PL PL  19:00, 1-12-2019, Trójmiasto

GoodGame
Elbongo Wu Team
5459
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 8:22   19:9   15:9  12:19   --:-- 21
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Maciej Austen        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Elbongo
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Aleksander Klonowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)331:040/10%1/333%-20113435
6Adam Bogorodź   Pierwsza Piątka930:313/650%1/520%+3461012213
7Jarosław Jakubów   Pierwsza Piątka2040:004/944%3/742%3/3100%-5156741127
13Marcin Krakowski   Pierwsza Piątka928:113/933%0/30%3/560%-44371234
15Grzegorz Czarnul   Pierwsza Piątka318:251/250%0/20%1/250%+72-3
17Jarek Szymanowski221:581/812%0/10%+822413113
77Kacper Jastrzębski829:513/742%0/20%2/450%-147291119
suma54200:0015/4235%5/2222%9/1560%1918371314111658
trener: Brak Trenerazespołowe: 3trenera: B

Wu Team
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Tomasz Melańczuk   Pierwsza Piątka1424:122/825%2/2100%4/4100%+1524611319
4Marcin Józefczyk   Pierwsza Piątka013:130/10%0/10%-411111-1
6Marek Smoliński   Pierwsza Piątka1324:475/683%1/333%0/10%+114411115
8Adam Pszczoła   Pierwsza Piątka820:514/580%-14224111312
9Jakub Szmidt   Pierwsza Piątka933:374/757%1/250%+953813111
10Maciej Kozieł024:150/30%0/40%-112271320
12Tomasz Ronkowski   (kpt.)219:211/1100%0/40%+6336314
13Michał Gadowski315:450/10%1/1100%+1622114
14Przemysław Gdaniec1023:592/540%2/2100%-32462121415
suma59200:0018/3748%6/1735%5/771%1125361871451379
trener: Brak Trenerazespołowe: 2trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2019 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. Wersja: 2.2.1.352 - ( 14.04.2019 )
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Maciej Austen (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki