PL PL  18:30, 6-11-2019, Trójmiasto

GoodGame
3City Basket Club Radio Gdańsk
4146
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 10:14   8:6   8:11  15:15   --:-- 45
GoodGame


Sędziowie:  BRAK        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

3City Basket Club
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Paweł Buczyński   Pierwsza Piątka1034:003/837%1/520%1/250%-45712221115
3Adam Bołądź   Pierwsza Piątka   (kpt.)333:371/137%-133114-4
7Marcin Kwiatkowski017:200/10%-911111
13Jakub Krysiński   Pierwsza Piątka234:451/425%0/10%0/40%-4178221136
34Michał Sikorski421:452/540%-1211212
41Marcin Dzięgielewski005:480/10%-4110
44Maciej Wołk   Pierwsza Piątka1222:404/1040%0/20%4/757%+445911329
55Maciej Gajewski   Pierwsza Piątka1030:055/1435%0/20%+54421214
suma41200:0015/4136%2/238%5/1533%15254097811233
trener: Brak Trenerazespołowe: 7trenera: 

Radio Gdańsk
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
5Dariusz Pietrzak   Pierwsza Piątka123:330/10%0/10%1/250%+9112132
10Maciej SzablowskiDNP
11Tomasz Sawicki   Pierwsza Piątka415:292/2100%+111144
12Kacper Graczyk   Pierwsza Piątka531:482/728%1/1100%+2257116
13Karol IndykDNP
21Mateusz Andrószowski   Pierwsza Piątka438:562/450%0/20%0/20%+11345162
23Karol Wasiek   (kpt.)2238:065/955%3/1323%3/475%+67713212
24Konrad MisztalDNP
33Bartosz Tatarata   Pierwsza Piątka426:071/250%0/30%2/2100%+3246127
34Michał BenkowskiDNP
77Wiktor Indyk626:013/560%0/20%+315631310
suma46200:0015/3050%3/2114%7/1163%626321041201543
trener: Brak Trenerazespołowe: 8trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2019 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. Wersja: 2.2.1.352 - ( 14.04.2019 )
Statystyki zostały wykonane przez: advasvas (P) oraz advasvas (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki