PL PL  15:10, 18-01-2015, Gdynia

GoodGame
DCT Winners Poszukiwacze Zagubionej Formy
3869
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 6:16   12:17   19:14  1:22   --:-- 0:5134
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

DCT Winners
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Sebastian Mach   Pierwsza Piątka1140:004/1330%1/616%0/20%-312461211
3Piotr Bińko   Pierwsza Piątka840:003/837%2/450%-313321413
6Arkadiusz Mazurkiewicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)240:001/812%0/10%-3166323
9Piotr Kobierski   Pierwsza Piątka940:002/922%0/20%5/955%-3157124121212
15Robert Marszałek   Pierwsza Piątka840:004/1526%0/20%0/20%-31549251-1
suma38200:0014/5326%1/119%7/1741%21153677132618
trener: Brak Trenerazespołowe:  50trenera: 

Poszukiwacze Zagubionej Formy
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Kamil Sadka307:251/250%+9111113
4Michał Mrówka014:320/20%+123310
5Oskar KreftDNP
6Bartosz Orłowski   Pierwsza Piątka016:54+4221122
7Emanuel Grzywacz   Pierwsza Piątka1029:485/771%+2922119
10Szymon Miloch   Pierwsza Piątka312:251/1100%+11132227
12Sebastian Koszykowski   Pierwsza Piątka528:072/366%0/10%1/250%+28145541215
14Kacper Kopiec728:382/366%1/1100%+243472222517
15Piotr Tyszkiewicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)2832:248/1457%4/1330%+222231415
99Wojtek Grążawski1329:475/1338%0/10%3/475%+2699185121126
suma69200:0022/4252%7/1936%4/666%15264120101531494
trener: Trenera Azespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki