PL PL  19:30, 18-01-2015, Gdańsk

GoodGame
Girls Coalition Reborn Ladies
2840
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 5:6   6:9   10:13  7:12   --:-- 0:5035
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Girls Coalition
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Magdalena Chodnikiewicz   Pierwsza Piątka415:141/425%2/2100%+533222
1Paula LagodaDNP
5Dorota Gajda   Pierwsza Piątka035:310/30%-156622229
6Liliana Pokojska   Pierwsza Piątka   (kpt.)629:483/650%0/20%-14112233
7Anna Stefanowicz012:120/10%-7221
9Weronika Wyszyńska227:441/425%-121342112
12Agata Zuchniewicz   Pierwsza Piątka433:572/540%0/20%-1014531216
13Agnieszka Rejchinbach   Pierwsza Piątka726:552/825%1/520%-9123252
17Ola Jankowska518:392/450%1/250%+2112133
suma28200:0011/3531%1/911%3/475%52025981231128
trener: Brak Trenerazespołowe:  50trenera: 

Reborn Ladies
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
4Anna Broda415:322/633%0/10%0112110
5Joanna KwasniewskaDNP
6Dominika Olęcka   Pierwsza Piątka628:363/475%+11224211
7Dominika Tomaszewska   Pierwsza Piątka432:222/540%0/10%0/20%+174413432
12Angelika Kochner   Pierwsza Piątka   (kpt.)1233:476/1250%0/10%+111117
14Katarzyna Derkowska   Pierwsza Piątka125:090/20%1/250%+42242115
44Karolina Szlachta   Pierwsza Piątka1340:003/1225%2/922%1/250%+1261016425114
55Karolina Żygowska024:340/20%+522411420
suma40200:0016/4337%2/1216%2/633%132235117141739
trener: Brak Trenerazespołowe:  70trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki