PL PL  17:15, 18-01-2015, Gdańsk

GoodGame
R.E.D UKS Siódemka Sopot
3736
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 8:8   16:6   4:15  9:7   --:-- 0:5735
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

R.E.D
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
4Patrycja Nowak   Pierwsza Piątka230:441/714%0/20%02212-3
7Agnieszka Dalecka   Pierwsza Piątka235:021/714%-221214221313
8Marta Serafin   Pierwsza Piątka825:534/1136%-111113
9Justyna Jaśkiewicz   Pierwsza Piątka829:203/742%2/728%+1132511115
11Katarzyna Roskosz   Pierwsza Piątka1240:003/1127%1/250%3/742%+166134146
13Iwona Wylandowska515:052/540%1/333%+611120
14Małgorzata Łaszewska023:560/30%-1011123-2
26Lucyna Szmaglik   (kpt.)DNP
suma37200:0014/5127%1/250%6/1931%121830691011322
trener: Brak Trenerazespołowe:  40trenera: 

UKS Siódemka Sopot
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
4Agnieszka Ostrowska   Pierwsza Piątka   (kpt.)1227:055/683%0/30%2/2100%+1322413312
7Monika Wróbel   Pierwsza Piątka123:470/30%1/250%-1124612343
8Anna Bieniaszewska   Pierwsza Piątka323:221/333%1/250%+1325731411
10Magdalena Koska   Pierwsza Piątka019:050/10%0/40%-1232-8
11Zuzanna Krasowska   Pierwsza Piątka019:090/30%+812322-2
13Klaudia Fornalik013:390/30%-12112120
14Paulina Mackiewicz1028:085/771%+525711215
15Marta Jachowska1028:195/955%+6358114
16Patrycja Kalinowska017:260/40%0/10%-1513-7
suma36200:0016/3941%0/80%4/666%112435871502038
trener: Karolina Janygazespołowe:  60trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki