PL PL  20:10, 18-03-2014, Sierakowice

GoodGame
BAT Sierakowice MTM DĄBROWA
5763
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 22:15   16:12   13:17  6:19   --:-- 0:5434
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

BAT Sierakowice
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Mateusz LisDNP
4Piotr ZlochDNP
5Waldemar Makurat000:03+60
6Robert Prusiński   Pierwsza Piątka1138:082/633%1/333%4/944%+66624115
10Łukasz Nieleszczuk   Pierwsza Piątka1638:154/757%2/633%2/366%-81125411
11Dariusz Kolka   Pierwsza Piątka   (kpt.)1340:002/366%3/560%-6112513315
12Karol Meronk   Pierwsza Piątka1240:005/862%0/10%2/540%-67512213118
15Rafal WentaDNP
16Wojciech SulekDNP
17Rafał Makurat   Pierwsza Piątka530:151/333%1/714%+1844223
18Andrzej CymermanDNP
19Bartosz Regliński013:190/10%0/20%-281114-2
suma57200:0014/2850%7/2231%8/1942%917261371521050
trener: Dariusz Kolkazespołowe:  60trenera: B

MTM DĄBROWA
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Jarosław Trynka   Pierwsza Piątka1940:009/1464%0/30%1/425%+622431316
3Adam Rzewuski   Pierwsza Piątka1435:534/757%2/922%044742317
7Marcin Płażyński   Pierwsza Piątka   (kpt.)225:041/425%+8224154
10Maciej HogaDNP
15Alan Woldan   Pierwsza Piątka1436:005/862%1/1100%1/250%-104263313
23Rafał Galikowski   Pierwsza Piątka1135:295/955%0/30%1/250%+82683423119
45Rafał Jóźwiak327:340/10%1/333%+1233621227
88Pawel BuczynskiDNP
suma63200:0024/4355%4/1921%3/837%1319321312941776
trener: - -zespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Szymon Konarski (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki